به کالا استور خوش آمدید

ارسال رایگان برای خرید های بالای 300 هزار تومان

آموزش آرایش سریع

– مژه های خود را فر کنید

شاید این روش برای شما کار بی فایده ای به نظر برسد، باید بدانید فر کردن مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی چشم و چهره شما دارد بخصوص اگر مژه های شما در حالت طبیعی کوتاه و صاف باشد. پس اگر وقتی صبح بعد بیدار شدن خوابالوده به نظر می رسید، بهتر است با فرموژه استفاده کنید تا شاداب تر به نظر برسید بدون آن که به استفاده از خط چشم یا ریمل یا لوازم آرایشی دیگری نیازی داشته باشید.

– شب به موهای خود حالت دهید

حتما پس از آنکه از خواب بیدار میشوید میبینید که موهایتان حالت آشفته ای پیدا کرده است و نیاز به مرتب کردن دارد که برای مرتب کردن آن باید زمان زیادی را اختصاص دهید. شما با این روش هم از به هم ریخته شدن موهایتان جلوگری می کنبد و هم موهای حالت داری خواهید داشت، بدون به استفاده از وسایل حرارتی. برای این کار فقط کافیست چند ساعت قبل از خواب موهایتان را شسته و وقتی که موهایتان نمدار است آن را به صورت گرد بالای سرتان جمع کنید. صبح بعد از بیدار شدن با باز کردن مویتان خواهید دید که پرپشت تر به نظر میرسد و حالت موجدار زیبایی به خود گرفته است و تنها کاری که باید انجام دهید موهایتان را برس بزنید و از اسپری مو استفاده نمایید.

– موهای خود را دم اسبی کنید

جمع کردن، گرد کردن، پوش دادن و ده‌ها کار دیگری که هر روز با موهای خود انجام می‌دهید می‌تواند در یک مدل ساده و شیک که نیاز به رسیدگی زیادی ندارد خلاصه شود. موهایتان را از پایین دم اسبی کنید، به گونه ای که پایه دم اسبی نزدیک به گردن باشد، این کار همه دردسرهای شما را برای آرایش موهایتان حل میکند و به گونه ای به نظر خواهید رسید که گویی موهایتان از ابتدا اینگونه بوده است. برای اینکه موهای خود را به این شکل درست نمایید، موهایتان را پشت سرتان جمع کنید و با یک کش ببندید، سعی کنید قبل از محکم کردن موها کمی حجم در جلو و بالای سر خود ایجاد نمایید، سپس یک دسته از دم اسبی را گرفته و دور پایه آن بپیچید و با یک سنجاق محکم کنید.

– از رژ لب تند استفاده کنید

بعد از اینکه مژه های خود را فر کردید، اول مقداری ریمل به مژه‌های بالای خود بزنید سپس یک رژ لب با رنگ تند مثل قرمز یا زرشکی یا رنگی که بیشتر از همه دوست دارید و می‌دانید که به شما بیشتر می‌آید بردارید و روی لبتان بزنید. تمام این کارها حداکثر دو دقیقه از زمان شما را در صبح خواهد گرفت.

– مدل مویی را انتخاب کنید که ساده و کم دردسر باشد

تمام مدل های موی کوتاه مثل هم نمی باشند و بعضی از مدل ها نیاز به رسیدگی بیشتری دارند. پس اگر نمی خواهید هر روز وقت زیبادی را صرف رسیدگی به موهای خود کنید بهتر است مدل مویی را برای خود انتخاب کنید که نیاز به رسیدگی زیادی نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − چهار =