به کالا استور خوش آمدید

ارسال رایگان برای خرید های بالای 300 هزار تومان

سوالات متداول

کاربر گرامی ، تمامی محصولات عرضه شده بر روی فروشگاه اینترنتی در روز های زوج یعنی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه تحویل پست و ارسال خواهد شد. در نظر داشته باشید که به دلیل تعدد سفارشات ، اگر ثبت سفارش محصول شما تا قبل از ساعت 19 روز فرد انجام گرفته باشد ، محصول شما روز بعد تحویل پست خواهد شد. در غیر اینصورت سفارش شما در نوبت بعدی ارسال قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت سفارش شما در سایت، همکاران ما در بخش فروش سفارش شما را ثبت نهایی کرده و محصول شما را برای ارسال آماده خواهند نمود. سپس سفارش مورد نظر توسط همکاران ما در بخش باربری کالا به آدرس ثبت شده توسط شما ارسال خواهد شد.

تمامی محصولات موجود بر روی فروشگاه اینترنتی شامل 7 روز ضمانت بازگشت کالا خواهد بود. در موارد دیگر با توجه به نوع کالا، گارانتی 3 ماهه یا 6 ماهه را می‌توانید انتخاب کنید و در مدت تعیین شده و با حفظ شرایط گارانتی، در صورت بروز هر گونه مشکل، مجموعه ما موظف به تعمیر یا تعویض کالای شما خواهد بود.

7 روز ضمانت بازگشت کالا: اگر پس از دریافت محصول به هردلیلی مایل به بازگشت محصول بودید می‌توانید با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن های درج شده در پایین سایت و یا ایمیل سایت هماهنگی لازم را انجام داده و محصول خود را مرجوع کنید. در نظر داشته باشید که پلمپ محصول شما نباید مخدوش شده باشد.
اما اگر پلمپ دستگاه باز شد و محصول دارای ایراد فنی بود، باید حداکثر تا مدت زمان 24 ساعت از طریق شماره تلفن های درج شده در پایین سایت و یا ایمیل سایت هماهنگی لازم را انجام داده و پس از آن در اولین روز کاری محصول مورد نظر را مرجوع کنید.

گارانتی 3 ماهه یا 6 ماهه : در مدت زمان ذکر شده در صورت بروز هرگونه ایراد فنی می‌توانید با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن های درج شده در پایین سایت و یا ایمیل سایت هماهنگی لازم را انجام داده و محصول خود را مرجوع یا تعویض کنید. در نظر داشته باشید در مدت تعیین شده نباید کالای شما از لحاظ فیزیکی آسیبی دیده باشد و یا تغییر ظاهری داشته باشد.

شما می‌توانید تا قبل از دریافت پیامک ارسال محصول، سفارش مورد نظر را از طریق حساب کاربری خود لغو کنید و تمامی وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

شما می‌توانید از طریق حساب کاربری خود نسبت به جزئیات سفارش خود مطلع شده و در صورت نیاز فاکتور محصول خود را دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی به جهت قدردانی از خرید شما، تمامی محصولات بالای 300 هزار تومان را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد و هیچ مبلغی از شما به منظور ارسال کالا دریافت نخواهد کرد.